Wie is WOODWIZE?

Woodwize kent de houtsector door en door, en deelt die kennis op een onafhankelijke maar betrokken manier met werkgevers, werknemers, leerkrachten en leerlingen.

Via opleidingen, informatiesessies en een professionele dienstverlening draagt Woodwize bij tot veilig en duurzaam werk in alle ondernemingen in de houtsector.

Ondersteuning, advies en begeleiding nodig? Vragen over veiligheid en welzijn in de houtsector? Woodwize is je ideale aanspreekpunt.

Woodwize, nooit op eigen houtje!

Lees meer >

 

Medewerkers

Jeroen Doom Directeur02 558 15 51
jeroen@woodwize.be
Marc Georges Coördinator Wallonië02 558 15 51
marc@woodwize.be
Kevin Lefèvre Consulent Wallonië02 558 15 51
kevin@woodwize.be
Peter Deryckere Consulent02 558 15 51
peter@woodwize.be
Tom Rombouts Consulent02 558 15 51
tom@woodwize.be
Bert Van der Elst Consulent02 558 15 51
bert@woodwize.be
Liesbeth Agneesens Consulent02 558 15 51
liesbeth@woodwize.be
Jenny Van Damme Consulent02 558 15 51
jenny@woodwize.be
Stefan Hinnekens Consulent02 558 15 51
stefan@woodwize.be
Bart de Waele Consulent02 558 15 51
bart@woodwize.be
Rita Laureys Administratie02 558 15 51
rita@woodwize.be
Karin OstAdministratie02 558 15 51
karin@woodwize.be
Ann Van Thuyne Administratie02 558 15 51
ann@woodwize.be